KPI splněno již v půlce roku pomocí A.I.

středa 13. 11. 2019, 11:00 – 11:30

K2

Přednáška

ApuTime je technologický startup, který se orientuje na klienty z B2B trhu. Naši specialisté nejprve pomohou zmapovat firemní procesy a následně zavedou do praxe software ApuTime. Tento software pak pomocí umělé inteligence (A.I.) automaticky naplánuje procesní aktivity firmy tak, aby byly co nejefektivněji využity dostupné lidské zdroje. Práce probíhá v logické posloupnosti dle priorit a návaznosti na další pracovní činnosti.

Díky aplikaci má management k dispozici reálně stanovené termíny nejbližšího možného dodání všech zakázek, a to i v případě, že dojde k neočekávaným změnám. ApuTime okamžitě nalezne další nejlepší možnou variantu. Pro manažery je přínosem také vizualizace zakázek, kontrola jejich aktuálního stavu a dostupný přehled o aktivitách vybraného zaměstnance. Protože navíc vše funguje prostřednictvím A.I., odpadá uživatelům aplikace rozhodovací paralýza a stres - nemusí přemýšlet nad tím, který úkol musí splnit dříve. Ušetřený čas pak pozitivně ovlivní firemní kulturu a celkově pomůže podpořit image firmy jak na trhu práce, tak i na trhu spotřebitelském.

Pro koho je přednáška určena:

  • Majitelé firem a Projektoví manažeři

Účastí na přednášce si rozšíříte kompetence:

Martin Lonský

Ahoj nadšenci do projektů.
Vnímám oblast řízení projektů pohledem matematika. Studoval jsem teoretickou informatiku a smekám klobouk nad prací, kterou odvádíte mnohdy ve velmi zmateném a dynamickém prostředí.
Mým úkolem v ApuTime je objevování a zkoumání postupů, které vedou ke zjednodušení vaší práce a musím říci, že mě to moc baví a zároveň naplňuje.
Osobně věřím, že umělá inteligence jako pravá ruka projektového manažera, řeší mnoho problémů, které se vám dosud zdály neřešitelné a příznivě působí na firemní kulturu. Jak? Máte se na co těšit.