Minimalismus v sebeřízení

čtvrtek 14. 11. 2019, 11:15 – 12:15

K2

Přednáška

Organizujete si úkoly, plánujete projekty, řešíte termíny, delegujete práci nebo třeba hledáte nástroje, které vám s tím vším pomohou. Hrne se hromada nových informací, poznatků, problémů a příležitostí. Vše zachycujete, zpracováváte, třídíte a většinou dříve nebo později i uděláte. Pracujete, pracujete... Ale stíháte taky přemýšlet o tom, jestli je to to nejlepší, na čem můžete dělat? A jestli to, co jste dokončili za poslední týden, mělo výraznější dopad na vaše priority? A museli jste tomu vůbec věnovat čas a energii?

Správné věci, správný čas a správný způsob - tři důležité pilíře sebeřízení. Pojďme mrknout na to, co dělá tyto pilíře stabilnější. Jak pracovat primárně na tom důležitém? Proč mít co nejkratší seznamy úkolů? Jak to vůbec zařídit? Proč i v době digitální může blok a papír pomoci k organizaci smysluplné práce? Kdy je to třeba i mnohem lepší nástroj? Kde vzít energii na soustředění a neodkládání toho podstatného? A jak to celé pojmout minimalisticky a začít skutečně praktikovat?

Pro koho je workshop určen:

  • Pro ty, kdo mají pocit, že nestíhají to důležité, mají více úkolů, než kolik mohou reálně zvládnout nebo pracují dlouze do noci, aby dohnali to, co nestihli. A vědí, že to může být i jinak. Protože může.

Účastí na workshopu si rozšíříte kompetence:

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Působil také jako šéfredaktor Mít vše hotovo - portálu osobního růstu. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření - od technologických start-upů, přes mobilní operátory, státní správu až po významné strojírenské společnosti. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

 

K dnešnímu dni realizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy na téma Osobní produktivita pro více než 8000 účastníků. Pravidelně se v oblasti zvyšování produktivity práce vzdělává a nově nabyté dovednosti nejen školí, ale hlavně prověřuje a zjišťuje dopady na pracovní nasazení účastníků. Nesoustředí se na předání běžně dostupných informací, ale primárně na osvojení dovedností a vybudování produktivních návyků.


Píše svůj vlastní blog, ale také pro magazíny Forbes, Na volné noze nebo Podnikatel.