O konferenci

PM DAYS pořádá spolek IPMA® Česká republika, který rozvíjejí komunitu projektových manažerů v České republice a podporující profesionální rozvoj projektového řízení.

Informace pro účastníky

Termín konání: 4. - 5. listopad 2020
Místo konání: Místo bude upřesněno

Více o ubytování

Možnosti dopravy

Možnosti dopravy

Na konferenci můžete dorazit autem. Pro účastníky připravujeme možnost spolujízdy, abyste se mohli seznámit už během cesty na konferenci.

Co s sebou?

Co s sebou?

Dobrou náladu a chuť něco nového se dozvědět. Vítáni jsou jak zkušení projektoví manažeři, tak začátečníci.

Řečníci

Na PM days se můžete těšit na zajímavé řečníky, z oblasti projektového řízení, agilního vývoje, osobní produktivity, psychologie i obchodu. Dozvíte se, jak pracovat na projektech jednoduše a efektivně. Zkrátka minimalisticky.

Program PM DAYS

Předchozí ročníky

Konference se pořádá již do roku 2008 a je pravidelnou odbornou akcí z oblasti projektového řízení s možností moderované diskuze k příspěvkům. Do roku 2017 figurovala pod názvem Quo Vadis PM. Letos vystupuje v novém hávu pod označením PM DAYS.

Quo Vadis PM 2017

Quo Vadis PM 2017

Konference se konala v krásném prostředí Kutné Hory za účasti bezmála 90 profesionálů. Hlavními řečníky byli např. Mira Vlach, Jan Hána, Jan Doležal, Branislav Lacko, Zuzana Ježková či Michal Sikora. Konference byla tematicky zaměřená na osobnost projektového manažera a nechyběl i bohatý společenský program.

Quo Vadis PM 2016

Quo Vadis PM 2016

Akce proběhla v atraktivním westernovém areálu Šikland. První den byl zaměřen na práci s celým fórem (cca 70 lidí), formou byly diskusně zaměřené přednášky, na nichž vystoupili např.  Vlastimil Poláček, Lukáš Havlásek, Jan Kopřiva, David Krobot či Branislav Lacko, jehož přednáška o průběhu bitvy u Lipan z různých aspektů upoutala nejvíce. Druhý den byl více workshopový.  Originální byl bezesporu společenský večer, který se nesl ve westernovém stylu. Celá akce byla v rámci zpětné vazby hodnocena velmi kladně, za což účastníkům děkujeme.

Quo Vadis PM 2015

Quo Vadis PM 2015

Ročník 2015 akce Quo vadis PM proběhl blízko městečka Bystřice nad Pernštejnem. Na konferenci se setkalo více než 50 projektových manažerů i příznivců této profese. Témata byla zvolena z oblasti tzv. měkkých dovedností – Strategie, způsoby komunikace mezi týmy a Behaviorální předpoklady a dovednosti projektového manažera.

Prezentovali např. Michael Motalov, Miloš Kudělka, Martin Sahula, Jarda Hyzl (vícenásobný Ironman) či Věra Marešová.

Kromě přednášek a workshopů čekal na účastníky bohatý doprovodný program, např. velmi kladně hodnocená večerní prohlídka skansenu Eden s odborným výkladem i ochutnávkou piva v místním minipivovaru.