W2: Scrum z Lega

středa 13. 11. 2019, 14:00 – 16:00

K1

Workshop

Moderním a úspěšným způsobem řešení problémů nejen v IT světě je agilní přístup.
Přijď na náš workshop a vyzkoušej si týmovou práci v iteracích v netypické oblasti.
Budeme si hrát s LEGEM a postavíme budovu ve čtyřech sprintech. Zažij scrum na vlastní kůži.

Pro koho je aktivita určena:

  • Pro všechny, kteří mají zájem o scrum jako framework

Účastí na workshopu si rozšíříte kompetence:

Lektoři

Šimon Vlachynský

Dříve jsem podnikal, pracoval v obchodním týmu, prošel sociální služby v rámci svých studií a nakonec zakotvil v Seznamu, kde se již pátým rokem věnuji agilitě na pozici scrum mastera. Baví mne designování služeb v týmu, workshopy (LEGO!) a vzdělávání obecně. V soukromí jsem nadšený dýmkař (vodní), řidič a konzument filmů a seriálů.


Pavel Hudeček

Pracuji v Seznamu od roku 2016 jako scrum master na Zboží.cz. Starám se o dva týmy vývojářů Zboží.cz v Praze a jeden tým v Brně. Dále mám na starosti jeden tým vývojářů infrastruktury Seznamu. Scrum jsem poznal v roce 2009 na pozici vedoucího vývojového týmu, když jsem ho zaváděl jako systém řízení práce. Mám velkou sbírku LEGO stavebnic, a proto jsem se na podzim 2016 rád přidal ke scrum masterům v Seznamu, kteří připravují Agile workshop pro naše nováčky. Ve volném čase mne baví Raspberry Pi, Arduino a jiné elektronické hračky a stavebnice.


Lenka Liška

Po studiích informačních technologií již řadu let pracuji ji v oblasti vývoje software - v roli vývojáře, mentora, solution experta či aktuálně scrum mastera.
Pracovní zkušenosti mě zavály z prostředí nepružných nadnárodních korporací do dynamických vod agilního vývoje, který mě nadchnul natolik, že jsem se rozhodla pro práci Scrum Lady v Seznamu.
Zde se starám o to, abychom v týmech vytvářeli služby, které jsou uživatelsky užitečné, mají vizi a smysl. A abychom v týmech pracovali způsobem, který je efektivní a zároveň lidsky příjemný.
Ve volném čase se zajímám o osobní rozvoj, pozitivní přístup k životu a tanec.